Компанія «Астрайя» пропонує модулі баз даних (автоматизовані робочі місця лікаря), які охоплюють всі основні аспекти здоров'я матері та плоду: акушерство, гінекологія, ехокардіографія плода, кольпоскопія і маммология.

Апаратно-програмний комплекс також має можливість управляти зображеннями і вимірами, одержуваними під час обстежень, їх інтеграції безпосередньо в структуровані системи звітності «Астрайя», що дозволяє фахівцеві з ультразвукової ехографії створити докладний звіт як для пацієнта, так і для відповідних лікарів-єкспертів (телемедіціна, створення єкспертного середовіща в регіоні), на додаток до цього забезпечуючи зберігання даних для майбутніх обстежень та для створення єлектронних баз даних паціентів закладу.

Для невеликих клінік і лікарських кабінетів

Ми рекомендуємо систему, розроблену як для окремої, так і для спільного паралельного використання.
Це прийнятний варіант для офісів, де є тільки один постійний користувач бази даних або користувач мобільного пристрою (ноутбука). Вона легко встановлюється і проста в налаштуваннях. Крім того, вона є ідеальним початком для створення бази даних в невеликої мережі, за умови що ви плануєте перейти на більшу кількість користувачів в майбутньому.
Це також дає можливість підключення бази даних «Астрайя» до деяких з найбільш часто використовуваних інформаційних систем лікувальних установ. Додаткові опції включають передачу даних ультразвукових вимірювань, список обстежень та передачі зображень з сервера.

Для великих медичних установ

Для великих медичних установ з різних місцем розташування і лікарень ми пропонуємо зручні мережеві рішення, які допоможуть інтегрувати наші програмні модулі у вже існуючі інформаційні системи (наприклад, PACS і тому подібні).
Одним з основних переваг нашого комплексу є те, що він має дуже гнучкі налаштування і тому легко інтегрується в існуючі системи побудови робочого процесу.
Наша модель ліцензування є оптимальним рішенням для мережевого використання. Наприклад, якщо клієнт купив три ліцензії продукту «Астрайя», він може використовувати дане програмне забезпечення в мережі в трьох різних місцях одночасно. Таким чином, воно є зручним у використанні і не прив'язане до конкретних комп'ютерів.
Інтерфейси, які пов'язують вже існуючі програмні рішення або інформаційні системи лікарні з комплексом «Астрайя», є ще одним прикладом того, досвід побудови систем бази даних компанії являє собою безсумнівну перевагу для наших клієнтів. Комплекс «Астрайя» пропонує кілька можливих варіантів інтеграції в інші системи, з метою підвищення ефективності та оптимізації процесу роботи з пацієнтами.
Як правило, для наших клієнтів доступні наступні опції:
• Інтерфейси, розроблені відповідно до стандарту HL7 дозволяють швидко і безпечно інтегрувати систему в існуючі інформаційні системи лікарні (HIS)
• Пропозиції, розроблені з урахуванням потреб замовників: Ми створимо для Вас індивідуальні рішення в тісному співробітництві з вашими системними фахівцями, ІТ-відділами, а також виробниками інформаційних систем лікарні - навіть не замислюйтесь, а відразу звертайтеся до нас.

БД «Акушерство»

Модуль БД «Акушерство» є нашим головним інструментом для комплексного збору та управління даними про обстеження і діагнозі пацієнта.
Члени команди компанії «Астрайя» постійно стежать за оновленням продукту і вивчають найбільш значущі галузеві видання і наукові дослідження про новітні розробки в області акушерства та гінекології, які в результаті стають основою даного продукту.
З доступною системою навігаційного меню даний продукт значно полегшує процес документування та оцінки діагнозу пацієнтів. На основі зроблених записів, програма може вносити пропозиції щодо подальшого успішному веденню робочого процесу.

Модуль «Акушерство» включає в себе:

• Інформаційну карту і показання до обстеження «Пренатальна діагностика»
• Повне ультразвукове дослідження плоду і параметри матері під час вагітності
• Докладна ехокардіографія плода (отримується додатково модуль «Ехокардіографія плода»), включаючи доплерографію і кардіологічні дослідження
• графічне представлення результатів обстеження на вибір користувача;
• Комплекс «Астрайя» працює з системами лабораторного аналізу і призначений як для передачі даних біохімічного аналізу в акушерсько-гінекологічну базу даних «Астрайя» (наприклад, апаратурою KRYPTOR з реагентами фірми BRAHMS), так і перетворює бази даних (розрахунки ризику трисомій) відповідних ПО виробника реагентів).
• охоплення всіх інвазивних і неінвазивних діагностичних процедур; визначення ступеня ризику хромосомних аномалій в першому триместрі у відповідності зі стандартами Інституту внутрішньоутробної медицини (Fetal Medicine Foundation). Лондон (FMF);
• доплерографія матері та плоду
• обстеження (оцінка) матері та плоду
• визначення ризику розродження, враховуючи оцінку довжини шийки матки;
• визначення ступеня ризику еклампсії вагітних
• МРТ фетальної структури
• оцінка стану плаценти
• генетичне обстеження
• подальше спостереження
• сімейний анамнез
• діагноз, висновок лікаря і результат вагітності

Робоче місце «Ехокардіографії плода»

Призначений для фахівців у області ехокардіографії плода, даний продукт може бути встановлений як частина модуля «Акушерство» або як окремий додаток. Навігаційне меню допомагає при проведенні ембріональної діагностики і забезпечує зручність з метою підвищення якості при ультразвукової діагностики серця плоду. На основі запису даних, програма буде рекомендувати додаткові процедури УЗД і вносити пропозиції для проведення допплерометрії і додаткових біометричних вимірювань серцебиття плоду. Вбудована функція довідки допоможе при проведенні найскладніших вимірювань. Результати цих вимірювань можуть відображатися у вигляді графічної діаграми.
Біометричні дані та результати доплерометріі можуть бути експортовані з вашого ультразвукового апарату в файл звіту одним натисненням кнопки, за допомогою зручного модуля для інтеграції програмного комплексу з ультразвуковими медичними сканерами ASTRAIA Measurement Data Transfer або за допомогою прямого з'єднання з клієнтським програмним забезпеченням бази даних «Астрайя».

Компанія пропонує наступні компоненти для управління і забезпечення передачі даних вимірювань:
• Передача даних вимірювань через кабель для послідовної передачі даних (для обладнання УЗД, що не підтримує DICOM протокол)
• Сервер бази даних вимірів (Аstraia measurement data server)
Модуль РМ «Ехокардіографія плода» включає в себе:
• докладний ультразвукове дослідження серця плода з призначеннями на обстеження, можливим діагнозом і докладним аналізом ехокардіографії плода
• розгорнуте кардіологічні дослідження
• детальна доплерометрія серця плоду
• діагностика

Робоче місце «Мамологія»

РМ «Мамологічного дослідження» пропонує вам універсальний продукт для детального обстеження грудей. Покрокове меню з доступною навігацією допоможе вам у складанні документації та звітності даних обстеження.
Як і у всіх інших програмних модулях «Астрайя», методи введення даних засновані на останніх сучасних наукових дослідженнях в конкретній галузі медицини. Лікар, який проводить обстеження, має можливість приєднання графічних даних, таких як знімки або креслення, щоб обґрунтувати клінічний діагноз. Термінологія, що використовується для цього, грунтується на загальноприйнятої класифікації Системи уявлення звітів і класифікації даних ультразвукового дослідження молочної залози Американської колегії рентгенологів (BIRADS).

Модуль РМ «Мамологія» включає в себе:

• історію хвороби, у тому числі спадкові чинники
• призначення обстеження
• клінічне обстеження, у тому числі методом пальпації (грудей і лімфатичних вузлів)
• мамографія (грудей і лімфатичних вузлів)
• обстеження УЗД (грудей і лімфатичних вузлів), модифікована радикальна мастектомія, у тому числі система оцінки злоякісності
• інформацію про інвазивних процедурах
• діагностику (у тому числі побудова діаграм для отримання схематичного зображення)
• результати обстежень

Робоче місце «Кольпоскопія»

Програмний модуль РМ «Кольпоскопія» надає вам інструмент для проведення широкого спектру кольпоскопических обстежень. Покрокове меню з доступною навігацією навіть під час проведення обстеження дозволяє вам скласти документацію та звіти за даними обстеження.
Програмний модуль «Кольпоскопія» комплексу «Астрайя» включає в себе:
• інформацію про історію пацієнта
• супутні дані про мед. обстеженнях з нотатками для перегляду і поточними симптомами
• обстеження
• графічна візуалізація результатів
• укладання


Робоче місце «Гінекологія»


Модуль пропонує чіткий покроковий аналіз історії хвороби пацієнта, результатів обстеження і лабораторних досліджень, що допомагає отримати висновок. Регулярні гінекологічні обстеження й ультразвукові процедури можуть бути документально оформлені і записи про них внесені для подальшого використання.
Дані пацієнта можуть бути або введені вручну, або бути передані безпосередньо з апарату УЗД. Отримує знімок, послідовність знімків (кліпи) і 3D / 4D проекцій від УЗД обладнання в форматі DICOM, які потім конвертуються і візуалізуються у вигляді ескізів на панелі управління на екрані. Це дає вам можливість виведення зображень окремо, ряду зображень або перегляду у вигляді коротких відеозаписів, а також дозволяє виробляти в картинці вимірювання і залишати примітки до зображень з вашими коментарями.

Модуль візуалізації зображень «Astraia image viewer» повністю сумісний з форматом DICOM і легко може бути інтегрований в існуючі рентгенологічні інформаційні системи і системи передачі та архівування зображень. При використанні стандартних функцій обробки зображень (наприклад, контраст, збільшення, яскравість і т.д.), зображення можуть бути збільшені і зручно розташовані на екрані комп'ютера.
Модуль програмний для прийому діагностичних зображень від ультразвукових медичних систем, що не підтримують DICOM протокол ASTRAIA Autoimage Import є ефективною альтернативою, розробленої спеціально для більш ранніх моделей ультразвукового устаткування, які не сумісні з форматом DICOM. Він може бути використаний в поєднанні з модулем візуалізації зображень і доступний як у якості однокористувальницької версії, так і мережевого варіанту. Модуль програмний для передачі даних про пацієнта в DICOM-форматі ASTRAIA Worklist Server дозволяє здійснити повну інтеграцію вашого ультразвукового устаткування в робочий процес, наприклад, шляхом переведення існуючих даних про пацієнта (ПІБ, дата народження, ідентифікаційний номер, зріст і вагу) безпосередньо на апарат УЗ - діагностики.

РМ «Гінекологія» включає в себе:

• гінекологічну карта і результати діагностики;
• клінічне обстеження;
• інформацію про попередні вагітності;
• повне обстеження УЗД
• дані про мазку з шийки матки, біопсії ендометрію, імпланти, паркані аспірата, установці внутрішньоматкового протизаплідного засобу, інфекціях, ектопічному введенні та ендоскопічесой ретроградної холангіопанкреатографії
• дані про ендоскопічних процедурах (гістероскопії, лапароскопії, лапаротомії)
• укладання: діагноз, рекомендації, складання звіту відповідно до заданими параметрами, записи, нагадування і роздрукований варіант
• складання рахунків
• результати обстежень